INFORMACJE
ATRAKCJE MAJORKI
CIEKAWE MIEJSCA

Nocne życie

Po leniwie spędzonym dniu na rozkosznych plażach Majorki, wczasowicze oczekują na wieczorną rozrywkę. Tu na Majorce napewno nie będą zawiedzeni brakiem nocnych atrakcji. Po zachodzie słońca każdy kurort zamienia się w jedno wielkie centrum rozrywki, które pulsuje rytmem bawiących się turystów.

dyskotek

Liczne dyskoteki, bary, kluby karaoke, kabarety oferują zabawę do białego rana. W największych wielopoziomowych dyskotekach nawet 5000 miłośników tańca jednocześnie może bawić się przy muzyce najlepszych DJ - ów w scenerii stworzonej przez najnowszą aparaturę laserową. Przy okazji wybornej zabawy można spróbować najbardziej zwariowanych drinków serwowanych przez dokonałych barmanów. Na szaloną noc można się wybrać do klubów, które oferują erotyczne pokazy lub wybory miss mokrego podkoszulka.

Dla miłośników dobrej muzyki, wiele lokali oferuje minikoncerty, w których na żywo artyści różnych stylów muzycznych umilają czas zgromadzonej publiczności. Niezapomnianych atrakcji może dostarczyć wizyta w kasynie, gdzie ryzykanci mogą spróbować swoich sił w różnych odmianach pokera, black jacku, amerykańskijej ruletce lub jednorękich bandytach. Aby dostać się do tego przybytku hazardu trzeba mieć 18 lat i okazać paszport przy wejściu.

Natomiast dla osób starszej generacji, które spędziły cały dzień podziwjając uroki Majorki i oczekują spędzenia spokojnego wieczoru doskonałym wyborem będzie skorzystanie z jednej z niezliczonych restauracji, które serwują doskonałe dania lokalnej kuchni. Wielość atrakcji jaką zapewnia Majorka powoduje, że wiele turystów odwiedza wyspę tylko w celu spędzenia wolnego czsu na nieustającej nocnej zabawie.